Przejdz do tresci

MIREX
Hale HONCO

HONCO jest liderem w dziedzinie projektowania, budowania i montażu konstrukcji stalowych budynków. Firma dysponuje obszerną wiedzą branżową oraz umiejętnościami technologiczno-produkcyjnymi nabywanymi od założenia, czyli roku 1974, po dzień dzisiejszy. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w projektowaniu i konstruowaniu, firma HONCO cieszy się znakomitą reputacją w branży budowlanej różnorodnych specjalności - komercyjnej, przemysłowej, czy rekreacyjnej.

Główna siedziba firmy HONCO oraz zakłady produkcyjne znajdują się w Quebec - stolicy kanadyjskiej prowincji o tej samej nazwie. Oprócz prowadzenia działalności produkcyjnej, HONCO z powodzeniem buduje konstrukcje stalowe na terenie Kanady oraz Stanów Zjednoczonych. Na rynku międzynarodowym HONCO współpracuje z siecią firm partnerskich, które specjalizują się w kontraktowaniu usług podwykonawczych. Konstrukcje stalowe HONCO eksportowane są na cztery kontynenty, do takich krajów jak Rumunia, Polska, Rosja, Algieria, Maroko, Indonezja, Filipiny oraz Wyspy Karaibskie.

Obszerna wiedza techniczna HONCO pozwala naszym klientom łatwo przejść przez bardzo skomplikowany proces budowlany różnego rodzaju projektów, a zwłaszcza: zakładów produkcyjnych, garaży, centrów logistycznych i dystrybucyjnych, hangarów lotniczych, krytych lodowisk oraz hal piłkarskich .

Pobierz katalog hal HoncoPobierz katalog hal Honco

HONCO na pierwszym miejscu stawia satysfakcję klienta. Dlatego zespół zadaniowy podchodzi indywidualnie do każdego projektu, w celu zapewnienia profesjonalnego i fachowego trybu postępowania dopasowanego do potrzeb klienta.

Firma HONCO zyskała miano lidera w przemyśle produkcyjnym dzięki stawianiu na doskonałą jakość materiałów i profesjonalizm wykonania - na każdym etapie swojej działalności.

Kontakt ze specjalistą:

Arkadiusz Szczubełek
tel.: +48  888 899 888

Przykładowe realizacje